Logo en
566137 20240918 MSK zaalbeelden c Martin Corlazzoli COR03431 2901b1 original 1733218006

MSK Gent pakt uit met bloedinzameling tussen de kunstwerken

Naar aanleiding van de expo Erich Heckel in Vlaanderen organiseren het Rode Kruis en het MSK een bloedinzameling in de grote expozaal. Erich Heckel was tijdens WOI vrijwilliger bij het Rode Kruis. Wie op woensdag 11 december tussen 14 en 17 uur bloed komt doneren, doet een goede daad én krijgt een gratis ticket voor het MSK. 

Wie op woensdag 11 december bloed doneert in het MSK, kan dat doen in een uniek decor, tussen de kunstwerken. Nadien kan je gratis genieten van de prachtige tentoonstelling met het werk van Erich Heckel. - Sami Souguir, schepen van Cultuur

Waarom meedoen?

  • Maak een verschil: Elke donatie kan meerdere levens redden.
  • Beleef kunst gratis: Alle bloeddonoren krijgen kosteloze toegang tot de tentoonstelling Erich Heckel in Vlaanderen, evenals de vaste collectie in het museum. Dit is een unieke kans om jezelf en anderen iets waardevols te geven.
  • Een eerbetoon aan humaniteit: Heckel’s inzet voor het Rode Kruis tijdens de oorlog inspireert ons om samen verantwoordelijkheid te nemen voor elkaar.
Meer info Meer info